Van den Berk Fidanlıkları
choose your language:
 

Kimin için

Van den Berk Ağaç fidanlığı sadece ağaç ve çalılık tedarikçisi değildir, daha fazlasıdır. Fidanlık büyük ve çok büyük boy ağaç konusunda Avrupa’nın en çok çeşidine sahip fidanlıklardan birisidir. Van den Berk Ağaç fidanlığı, kamu kuruluşlarının, bitki satın alımcılarının, proje geliştiricilerinin, peyzaj tasarımcılarının ve açık alanlarla uğraşan kişilerin çözüm ortağıdır.

Aradığını bulmak
Fidanlıklar randevuyla, örneğin bilgi toplama amaçlı olarak düzenlenen bir geziyle de gezilebilir. Birden çok dil konuşabilen satış elemanlarımız ki hepsinin de her bir ülke için temas noktaları mevcuttur, sizinle beraber fidanlığımızı gezmekten memnun olurlar. Takım elemanlarımızın ağaçlar hakkında çok bilgisi vardır ve her bir ağacın özelliklerine vakıftırlar. Aynı zamanda size projeniz için uygun ağaç bulmaya da yardımcı olurlar. Projenin boyutunun hiçbir önemi yoktur; büyük veya küçük, size her türlü yardımı sunmaya hazırdırlar.

Talep
Fidanlığımızı ziyaret etme durumunda değilseniz veya zaten hangi ağaçları alacağınız biliyorsanız, telefonla, faksla veya e-posta ile bir talepte bulunabilirsiniz. Satış elemanlarımızı güncel ve uygun bir teklif sunacaklardır. Aynı zamanda konu edilen ağaç veya çalıların resimleri de size yollanacaktır. Tekliflerimiz, stokta mevcudiyetine bağlı olarak, üç ay boyunca geçerlidir ve bu ara devrede satışı sizin için bekletiyoruz.

Ağaçları seçip ayırmak
Aynı zamanda Sint-Oedenrode’daki arazimizde ağaçları kendiniz seçip ayırmak üzere bir randevu ayarlayabilirsiniz. Ağaçlar bizim fidanlığımızda bir bantla işaretleneceklerdir ve daha sonrasında sipariş sistemimize işlenecektir. Bu ağaçlar sadece sizin için rezerve edilmiş olacaktır. Ağaçlara ihtiyacınız olduğu zaman, siparişiniz için bizi arayabilirsiniz ve onları size teslim ediriz. Van den Berk Fidanlığı sizin işaretlemiş olduğunuz ağaçlara kavuşacağınızı garanti etmektedir.

Müşterileriniz ile birlikte gelin
Satış takımımız her zaman tasarımcı/müteahhit ve nihai tüketici arasındaki üçlü ilişkideki en uygun işbirliğini hedeflemektedirler. Peyzaj mimarı, bahçe tasarımcısını, yeşil alan müteahhitleri veya bahçevan olarak sizler her zaman müşterilerinizle birlikte fidanlıklarımızı ziyarete gelebilirsiniz. Daha önceki tecrübelerimiz bunun çok iyi bir şekilde işlediğini göstermiştir. Müşteriler seçime dâhil edilmiş oluyorlar, nihai ürünü daha iyi görmüş oluyorlar ve gördüklerinden dolayı hem daha çoşkulu oluyorlar ve ilham alıyorlar.
En içten şekilde hoş geldiniz!


anneke-1

doğrudan iletişime geçmek
Biraz beklemenizi rica ediyoruz